İl Müdürümüz Ahmet DEMİRBAĞ Tarafından Gerçekleştirilen İlçe Ziyaretleri

İl Müdürü Ahmet DEMİRBAĞ 21 Mart 2017 tarihinde, Pütürge Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı ile Pütürge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevlerini birlikte yürüten Hüseyin ONUR’u esnaf odası hizmet binasında ziyaret ederek esnafın sorunları ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu.
 İl Müdürü Ahmet DEMİRBAĞ 22 Mart 2017 tarihinde, Doğanşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevlerini yürüten Rıfat TOPAL’ı esnaf odasına ait hizmet binasında ziyaret ederek esnafın sorunları ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu. 
İl Müdürü Ahmet DEMİRBAĞ 28 Mart 2017 tarihinde, Arguvan Kaymakamı Cuma EMEÇ’i makamında ziyaret ederek aynı zamanda Arguvan İlçe Tüketici Hakem Heyetinde Başkanlık görevini yürüten kaymakam ile tüketici başvuruları ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu. 
İl Müdürü Ahmet DEMİRBAĞ 28 Mart 2017 tarihinde, Arapgir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı görevini yürüten Necip URLA’yı kooperatif hizmet binasında ziyaret ederek esnafın sorunları ile ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu.