İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

13.02.2018 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkındaki Yönetmelikle ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

13.02.2018 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkındaki Yönetmelikle ilgili ikinci el motorlu kara taşıtı ticaretiyle iştigal eden gerçek ve tüzel kişi tacirler ile esnaf sanatkârlara yönelik yapılan yeniliklere ilişkin 07.08.2018 tarihinde Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği’nde Malatya Ticaret İl Müdürlüğü tarafından bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Malatya Ticaret İl Müdürümüz Ahmet DEMİRBAĞ, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Şevket KESKİN, Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali EVREN, Yeşiltepe Galericiler Sitesi Başkanı Yalçın YALÇIN ile sektör temsilcileri katıldı.

Bilgilendirme toplantısında konuşan İl Müdürümüz Ahmet DEMİRBAĞ, yönetmelikle ilgili merak edilen konular hakkında esnaf ve sanatkârları bilgilendirdi ve kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Güçlü esnaf, güçlü ekonomi” vurgusunu dile getiren  İl Müdürümüz Ahmet DEMİRBAĞ, “Güçlü ticaret, güçlü ekonomi vizyonu doğrultusunda esnaf ve sanatkârlara ve ticaret erbabına yönelik güçlü adımlar atıldığını söyledi.
 
Toplantı sonunda sektör temsilcileri ilgi ve desteklerinden dolayı İl Müdürümüz Ahmet DEMİRBAĞ'a teşekkürlerini ileterek duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Konuşmaların ardından program sona erdi.